home

Repliky koupit audemars piguet hodinky Nejrychlejší automobilní vůz Bentley se kdy vyráběl, 2020 Bentley Continental GT Speed ​​prinesla svůj príjezd do Indie. Byl zahájen vcera (04/02/2020) spolecností Exclusive Motors Pvt. Ltd., toto mohou být jediní prodejci pro propagaci automobilů Bentley v Indii. Exclusive Motors nicméně nezjistila, za jakou cenu bude GT Speed ​​nabízena v rámci země.Bentley Continental GT Speed ​​byl poprvé uveden do provozu v roce 2003.

Nově uváděný model je druhou generací znacky, která byla odhalena na Festivalu rychlosti Goodwood v roce 2020 v cervnu 2020. Na zacátku letošního roku v severoamerickém mezinárodním autosalonu v Detroitu v roce 2020 odhalil Bentley výběr Convertible GTC Speed.Vrací se do roku 2020 Continental GT Speed, ostrý design podpisu a stylové znamení rozlišují rychlost GT od svých stabilních kamarádů, rolex repliky hodinky vcetně exkluzivních 21palcových disků z lehkých slitin, 10ti louců, matice tmavých odstínů pro plášť chladice a spodních mríží nárazníků a 'Zbláznil' koncovky výfuku. Interiéry, jako jsou neustále na míru s Mulliner Driving Specification a prvotrídní skrýt s výběrem 17 barev.Informacní program dotykové obrazovky GT Speed ​​je zábavný a informovaný. repliky hodinek Její srdce je casto nárocným diskem o kapacitě 30 GB, který poskytuje až 15 GB úložného prostoru pro hudbu soucasně s mapováním dat kontinentu. Pro novou rychlost GT jsou charakteristiky programu Infotainment charakteristické nejnovějšími softwarovými programy Bentley, které zahrnují vylepšení, které zahrnují mapování bodu zájmu, volitelnou satelitní snímku, živé dopravní informace a presně tam, kde je podporováno, digitální rádio.

Výkon pro nový 2020 Bentley Continental GT Speed ​​pochází z motoru W12 o objemu 6,0 litrů s dvojitým turbodmychadlem, který má sklon k masivnímu tocivému momentu 800 Nm. V kombinaci s 8-stupňovou automatickou prevodovkou ZF dosahuje 0 až 100 km / h pouze 4,2 sekundy s maximální rychlostí 30 km / h. Bentley také tvrdí, že spotreba paliva je nyní o 13 procent vyšší než jeho predchůdce.Spolecnost Volkswagen Group má exkluzivní spojení se spolecností Exclusive Motors Pvt. Nejlepsí fake hodinky zubo Ltd. pro podporu vozů Bentley v Indii, která má showroomy v Dillí a Bombaji. Kromě spolecnosti Bentley se Exclusive Motors India také týkají vozidel Lamborghini a Bugatti v Indii.Pod skokem zkontrolujte další obrázky.
  • repliky hodinek
  • Replika foukani falesne hodinky
  • Replika hodinky
  • Replika hodinky caneta mont blanc
  • Replika hodinky doxa
  • Replika hodinky fóra rolex